Opublikowano

Ulotka dołączona do opakowania Foresto – pdf

Zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania obroży na kleszcze Foresto. Sprawdź na jakie najważniejsze informacje powinieneś zwrócić uwagę.

Na co szczególnie zwrócić uwagę w ulotce?

Po pierwsze sprawdź która z ulotek jest przeznaczona do produktu którego używasz. Czy potrzebujesz ulotki do produktu Foresto dla psów powyżej 8 kg czy jednak Foresto dla kotów i psów poniżej 8 kg. Jakie informacje znajdziesz w ulotce? Jest tam oczywiście skład produkty z wyróżnionymi składnikami czynnymi. Dalej znajdziemy wskazania lecznicze dla poszczególnych docelowych gatunków zwierząt. Są to informacje dotyczące działania produktu na poszczególne rodzaje pasożytów. Zawarta jest tam również informacja o szczegółowym czasie działania obroży.

Należy zwrócić szczególną uwagę na punkty 4.3 oraz 4.4. W tym punktach ulotka zawiera przeciwwskazania do stosowania produktu u poszczególnych gatunków oraz specjalne ostrzeżenia. W kolejnym punkcie znajdują się informacje dotyczące specjalnych środków ostrożności dotyczących stosowania obroży. Ulotka Foresto zawiera również informacje na temat dawkowania produktu oraz sposób prawidłowego podania – tj. założenia obroży.

W kolejnej części znajdziemy właściwości farmakologiczne. Są to informacje o substancjach czynnych i sposobie ich działania. Pozostałe informacje odnoszą się do sposobu przechowywania, utylizacji, okresu ważności. Wymieniony jest również podmiot odpowiedzialny oraz numer dopuszczenia do obrotu.

Pobierz ulotkę Foresto w formacie PDF

Ulotkę Foresto możesz pobrać bezpośrednio ze strony producenta lub też korzystając z odnośnika poniżej. Format PDF może zostać otworzony za pomocą przeglądarki internetowej lub w dowolnym programie umożliwiającym przeglądanie dokumentów PDF.

  • Ulotka Foresto dla psów powyżej 8 kg – pobierz.
  • Ulotka Foresto dla kotów i psów poniżej 8 kg – pobierz.